Ведення власного бізнесу досить складний та багатогранний процес. Доводиться постійно приділяти увагу різним деталям, щоб забезпечити своїй компании сталий розвиток та максимальну прибутковість. Для цього просто необхідна надійна і професійна команда. Залишається лише одне питання – як знайти кваліфікованих співробітників?

 

Багато компаній в наш час надає перевагу віддаленому співробітництву з розрозробниками, замість найму спеціалістів у штат, і цей факт наочно підтверджують цифри. Згідно з Small Business Outsourcing Statistics in 2019, більш ніж третина представників малого бізнесу передає бізнес-процеси на аутсорс і ще більше планує робити це в найближчому майбутньому.

 

Якщо ви також почали думати про те, що настав час віддати власний проект на аутсорс, то у цьому дописі ми продемонструємо всі причини, по яким варто це зробити, і як саме аутсорсинг допоможе залучити в свою команду найкращих спеціалістів.

П’ять Причин Віддати Проект на Аутсорс

Якщо ви ще не зібрали команду, або у вас є команда, яка працює з низькою ефективністю, з великою долею ймовірності вам варто переглянути стратегію управління та замислитись над тим, що вам може дати аутсорсинг. Пропонуємо розглянути ключові причини, завдяки яким такий крок може вирішити якщо не всі, то щонайменше більшість ключових проблем з управлінням проектом.

1. Задач більше, ніж часу на їх реалізацію

Одна з найбільш очевидних причин, через яку підприємці залучають аутсорсинг для реалізації своїх проектів – занадто сильне навантаження. Якщо кількість задач по проекту значно більша, ніж дозволяють строки, перерозподіл навантаження має стати головним пріоритетом.

 

Якщо ви працюєте над проектом, то, скоріш за все, вже розподілили задачі на основні та другорядні. Розібравши всі процеси за ступенем їх важливості та терміновості, визначте, які з них здатна виконати ваша команда. Залишок роботи можна віддати на аутсорс. Аутсорсинг окремих процесів дозволить реалізувати проект швидко та успішно.

 

Додатковою перевагою від такого перерозподілу процесів стане зниження операційних витрат.

2. Обмежений бюджет

Інсорсинг дорожчий за аутсорсинг. Це пов’язано з тим, що проекти з залученням додаткових трудових ресурсів потребують значного фінансування з боку компанії. Також, у тих випадках, коли процес потребує залучення нових технологій, компанія буде відповідальна за їх впровадження.

 

Якщо ви хочете реалізувати конкретний проект, проте ваш бюджет досить обмежений, делегування задач тим, у кого є для його реалізації необхідні компетенції буде найбільш оптимальним рішенням.

3. У вашої команді недостатньо необхідної експертизи для реалізації проекту 

Чим більше ваша команда обізнана в тих чи інших технологіях, тим більше завдань вона може виконати. З другого боку, спектр застосовуваних технологій не повинен обмежуватись лише навичками ваших співробітників.

 

При цьому, навіть якщо ваша команда матиме доступ до нових інструментів та технологій, необхідних для завершення проекту, немає гарантій, що їй вдасться швидко навчитися користуватися ними та адаптуватися до них. 

 

Завдяки аутсорсингу ви завжди можете бути впевнені в тому, що знайдете потрібного спеціаліста з необхідним сетом навичок та знань стосовно конкретних інструментів та технологій. Ну і найголовніше – послуги аутсорсингу коштують значно дешевше, ніж навчання власних кадрів.

4. Вам потрібно швидко діяти і отримувати результати у короткостроковій перспективі 

IT індустрія постійно змінюється. Нові інструменти і технології з’являються щодня, тому необхідно постійно тримати руку на пульсі. Співробітництво з аутсорсинговими спеціалістами допоможе якщо не випередити конкурентів, то принаймні стати з кращими з них в один ряд. 

 

Якщо ви відчуваєте, що ваша команда не встигає за всіма нововведенням в області розробки програмного забезпечення, варто розглянути питання аутсорсингу вашого проекту. Спробувавши дану модель співробітництва, можна легко отримати відчутні результати у короткостроковій перспективі.

5. Ви втомилися від безперервного рекрутингу та кадрових війн 

Рекрутинг кваліфікованих кадрів залишається одним з головних болів для менеджменту компанії. З другого боку, деякі керівники приділяють мало уваги питанню, що в кінцевому випадку призводить до рекрутингу низько кваліфікованих або некомпетентних кадрів.

 

Якщо ви відчуваєте, що ваша команда не розділяє вашого бачення проекту, або не прикладає до його реалізації достатніх зусиль, з великою долею вірогідності, ця ситуація залишиться незмінною.

 

Аутсорсинг, в свою чергу, дозволяє залучити в команду найкращих спеціалістів. Завдяки таким спільнотам, як TechcarrotHUB, ви отримаєте доступ до крутих девелоперів в найкоротші терміни. Це дозволить зекономити час, а отже і гроші.

 

TechcarrotHUB — Що Це?

TechcarrotHUB об’єднує проекти, яким потрібні кваліфіковані технічні кадри, з найкращими розробниками зі Східної Європи. Ми надаємо компаніям майданчик для ведення бізнесу, спілкування і обміну знаннями, щоб вони допомагали одне одному розвиватися як єдине ціле.

 

Чим може допомогти TechcarrotHUB

Єдиний спосіб досягти успіху – створити професійну команду, яка виконує всі задачі вчасно і досягає очікуваних від неї цілей. TechcarrotHUB може зробити це для вас і ось як:

Надати доступ до величезної спільноти першокласних спеціалістів

У нас найбільша база технічних спеціалістів (3000+) в Східній Європі, а значить на TechcarrotHUB можна знайти кадри для будь-якого проекту, незалежно від рівня його складності. Ви отримуєте доступ не лише до професіоналів найвищого гатунку, але й до більш ніж 2000 партнерів, з якими можна комунікувати, отримувати зворотній зв’язок і т.п.

Зібрати команду full-stack девелоперів

Передбачити з якими проблемами може зіткнутися бізнес доволі складно. З труднощами стикається більшість компаній, але мало хто знає як їх подолати. З TechcarrotHUB у вас відкривається доступ до експертів, що мають досвід, необхідний для вирішення будь-якої проблеми. Висока кваліфікація, розуміння технологій, які необхідні для реалізації саме вашого проекту – те, що відрізняє членів спільноти TechcarrotHUB.

 

Немає необхідності наймати величезний штат, коли розробники з TechcarrotHUB можуть вирішити будь-які задачі для вашого проекту:

 

Full Stack development

Mobility

E-commerce

Blockchain

Java

.Net

PHP

Python

Ruby On Rails

GOlang

NodeJS

ReactJS

VueJS

MEAN stack

MERN stack

Swift

Objective C

Java

React Native

Flutter

Xamarin

Magento

WooComerce

WordPress

Drupal

Shopify

Umbraco

Sitecore

Cryptocurrency

Smart Contracts

Crypto Exchange

Ethereum (private or public)

Hyperledger

R3Corda

Wallet development

ICO development

Private blockchain development

Звільнити вас від рутинних процесів

З TechcarrotHUB можна позбавити себе малоефективного навантаження і звільнити час для виконання тих процесів, які мають для вашого бізнесу вирішальне значення. Члени нашої спільноти готові зекономити вам час та гроші, виконуючи такі задачи, як:

  • Тестування послуг та програмних продуктів
  • Вирішення юридичних питань
  • Впровадження і техпідтримка IT-продуктів
  • Допомога з документацією
  • Контент-менеджмент та SEO оптимізація
  • Організація маркетингових процесів і управління проектами
  • Виконання будь-яких повторюваних процесів і надання щоденної звітності.

Масштабувати нові проекти не відмовляючись від поточних

Багато стартапів не розвиваються через нестачу бюджету і професійних кадрів. В таких випадках підтримувати поточний проект стає вкрай складно, тому багато хто складає руки. Так не має бути.

 

У TechcarrotHUB є все необхідне для супроводження ваших проектів і захисту їх від таких проблем як нестача фінансів або кадрів.

Закривати короткострокові проекти швидко, а довгострокові у рамках бюджету 

В короткострокових проектах важливо діяти швидко, роблячи всі необхідні кроки і дотримуючись визначеного порядку дій для отримання якісного результату. Для цього просто необхідна гнучка команда, яка може адаптуватися до стислих термінів реалізації задач, не зашкоджуючи якості їх виконання.

 

Довгострокові проекти, як правило, потребують величезних бюджетів, особливо у випадку їх реалізації штатною командою. Спільнота TechcarrotHUB пропонує широкий спектр можливостей і послуг для пошуку розробників в довгостроковий проект без виходу за рамки встановленого бюджету.

TechcarrotHUB — Кваліфіковані Розробники для Реалізації Проектів

І малий і великий бізнес від аутсорсингу лише виграють. Окрім зниження загальних витрат аутсорсинг допомагає компаніям уникнути більшості можливих ризиків, що здатні негативно вплинути на реалізацію проекту.

 

З TechcarrotHUB бізнес заощаджує до 60% на рекрутинг персоналу та на операційних витратах. Наша спільнота надає вам можливість підтримувати зв’язок з розробниками коли і як вам зручно. Ви також можете розраховувати на технічну підтримку спеціалістів навіть після реалізації проекту. 

 

Якщо ви хочете зменшити витрати на розробку програмних продуктів і отримати якісні послуги, спільнота TechcarrotHUB допоможе вам у цьому. Протестуйте можливості платформи БЕЗКОШТОВНО вже зараз і перевірте які переваги вона принесе вашому бізнесу!

Залишити відповідь